Zadbaj o zdrowie TERAZ, a zapłać PÓŹNIEJ

W Gabinety Cukrowa Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentów wprowadziliśmy ułatwienie w zakresie płatności za wykonywane badania i zabiegi.

Dbając przede wszystkim o zdrowie, ale także o urodę, masz możliwość zapłaty za odbyte wizyty, wykonane badania i zabiegi dopiero za 30 dni lub koszt ten rozłożyć na kilka wygodnych rat – ilość rat wybiera się samodzielnie.

Płatności odroczone - MediPay

MediPay to system płatności, w ramach którego wszystkie świadczenia medyczne oferowane w Gabinety Cukrowa, zaczynając już od kwoty 10,00 zł, mogą być rozliczone w systemie ratalnym, bez angażowania karty i gotówki. Maksymalna kwota z jakiej można skorzystać to 5.000,00 zł.

MediPay umożliwia spłacanie należności w 3, 4, 8, 12 równych ratach.

Do skorzystania z tej opcji płatności wystarczy telefon i dowód osobisty.

Ważne informacje

Najczęściej zadawane pytania.
  1. Przyjdź do Gabinety Cukrowa Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka na zarezerwowaną wizytę lekarską, badanie lub zabieg i powiedz, że chcesz zapłacić później przelewem w ciągu 30 dni lub w 3, 4, 8 lub 12 płatnościach miesięcznych. Nasz personel będzie potrzebował od Ciebie tylko dowodu osobistego oraz numeru telefonu komórkowego.
    Bez dowodu osobistego lub telefonu nie będzie można przeprowadzić transakcji. Prawo jazdy nie jest wystarczające i nie zastąpi wymaganego dowodu osobistego.
  2. Po wprowadzeniu przez nasz personel wymaganych informacji, już w ciągu kilku minut, z reguły do minuty, dostaniesz SMS-a potwierdzającego wybrany sposób spłaty, termin i kwotę.
    Smsa należy potwierdzić.
  3. W kolejnym SMS-ie otrzymasz numer rachunku do spłaty za przeprowadzoną wizytę, wykonane badanie lub zabieg.
  4. Możesz dalej korzystać z MediPay, aż do osiągnięcia limitu 5000 zł.

W ramach systemu MediPay możesz opłacać wszystkie wizyty, badania i zabiegi w Gabinety Cukrowa Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka do kwoty 5000 zł.

Najważniejsza kwestia:
Korzystanie z MediPay nic Cię nie kosztuje w przypadku wybrania opcji odroczenia płatności na okres do 30 dni.

Swoje dokonane zapłaty, a także spłaty rat i aktualną wysokość limitu sprawdzisz, logując się na www.paypanel.pl

Co ważne:
MediPay umożliwia finansowanie wyższych kwot, do 30.000,00 zł lub z dłuższym niż standardowy okresem ratalnym, do 36 rat. W tym celu należy we własnym zakresie skontaktować się z MediRatami: tel.: 22 266 83 70.
Więcej na: www.mediraty.pl.
Instytucją finansującą jest LM PAY S.A.

MediPay to bezpieczna metoda płatności. Do skorzystania z tej formy rozliczenia nie są potrzebne żadne hasła, ani loginy. System nie prosi o podanie żadnych danych dostępowych, ani o Twój numer rachunku.
System nie wymaga podawania numerów PIN, numerów kart płatniczych, a wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów należących do instytucji finansującej.

Scroll to Top